O nas

Poznaj nas bliżej

Niepowtarzalny charakter

Każdego dnia przygotowujemy potrawy pełne smaku oparte w pełni na naturalnych produktach pochodzących z pobliskich gospodarstw.

Sielanka to miejsce, w którym dziczyzna z warmińskich lasów oraz ryby z nieskazitelnie czystych okolicznych wód rozpływają się w ustach. Sielanka jest miejscem z tradycją gdzie znajdziesz regionalne dania, misternie lepione pierogi oraz lekkie i zdrowe sałaty. To tu strudzony wędrowiec po królewsku napełni żołądek, oferując przy tym swoim zmysłom odgłosy, zapachy i obrazy typowe dla warmińskiej wsi, odgrodzonej od Mazur cieniutką wstążeczką krystalicznej Pasłęki
Sielanka Bankiet

Konferencje i przyjęcia

Sale bankietowe

Do Państwa dyspozycji trzy niezależne sale. Każda z sal posiada projektor multimedialny, ekran, bezprzewodowy internet, podstawowe nagłośnienie oraz klimatyzację.

Noclegi Restauracja Sielanka

Noclegi

8 pokoi gościnnych z łazienkami

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 8 pokoi gościnnych z łazienkami. Każdy pokój jest standardowo wyposażony w wygodne łóżka, stoliki oraz odbiorniki TV. Do dyspozycji gości bezprzewodowy Internet.

Do wyboru pokoje gościnne rodzinne (2-pokojowe, 3- i 4-osobowe). Zapewniamy przytulne kwatery z widokiem na piękne krajobrazy.

Serdecznie zapraszamy

7 DNI W TYGODNIU
07:00 – 22:00

Gietrzwałd, ul. Olsztyńska 38

tel. +48 89 512 34 56
kom. +48 515 233 993,

Rezerwacje: +48 502 231 936
e-mail: biuro@restauracjasielanka.pl